KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckningar 14655038
nr 1465 5038
Alma Ã…berg Quiding
(1859-1921), Sverige
Blyertsteckningar, 3 st, Signerade. Blyerts på papper, yttermått inklusive ram: 20x19-34x27cm
Alma Åberg Quiding, svensk bildkonstnär född 1859, död 1921.
Utrop:
300 kr
måndag 2 maj 2022
kl 20:47:28
Alma Ã…berg Quiding
Läs mer om Alma Ã…berg Quiding